Ankara Av Shop. Tüm hakları saklıdır.

Kurumsal

Yılların tecrübesiyle başladığımız bu güzel serüvenimize en son teknoloji ve gelişmiş ekipmanlarla kalite ve güvene verdiğimiz değerle yolumuza son hızla devam ediyoruz

2009 yılında başlayan üretim ile kaliteden ödün vermeden yüksek performanslı dayanıklı ürünlerimizle siz değerli avcı ve atıcı dostlarımıza bu kaliteyi sunmaktan gurur duyuyoruz.

Ankara Av Shop olarak, modern teknoloji ve geleneksel işçiliği uyumlu bir şekilde kullanıyor, daha önceki tecrübeleri arka plana atmadan ikisini bir araya getiriyoruz

Avcılık, Balıkçılık, Outdoor ve Kamp Malzemeleriyle geniş ürün yelpazesine hitap ederek A-dan Z’ye ihtiyacınız olabilecek her şeyi sizlere sunuyoruz.

GÖREVİMİZ

Müşterilerimiz, tüketicilerimiz, çalışanlarımız ile bir bütün olarak bizden beklenen beklentileri karşılamanın en iyi yolunun sürekli büyüme olduğunu biliyor ve bu bilinçle çalışıyoruz.
2009 yılından bu yana temel değerlerimiz ve etik ilkelerimiz doğrultusunda ilerliyoruz.

VİZYONUMUZ

Dünya standartlarında çağdaş yeniliklere öncülük eden, uluslararası platformlarda tanınan, sektörün önde gelen firmalarından biri olma yolunda emin adımlarla ilerlemek.

Copyright 2021 - Ankara Av Shop. Tüm hakları saklıdır.